Telefon
Whatsapp
Güzellik Merkezi Çorlu

Binora Güzellik

Dipliner Çorlu

Dipliner

Estetik Ve Güzelliğin Tek Adres Binora Güzellik Merkezi

Dipliner Çorlu

Dipliner

Dipliner; kalem gibi bir formda olan keçe bir uca sahip makyaj malzemesidir. Göz kapaklarınıza ve kirpik dibi hizasına ince ya da kalın bir çizgi çekmek için kullanılır. Kalem gibi bir formda olması ve ince fırça uçlar yerine kalın ve sert bir keçe yapıda olması onu kullanılabilirliği açısından oldukça kolay bir hale getirir.

Dipliner Ve Eyeliner Arasındaki Fark

Uygulama ve sonuç açısından aslında tamamen birbirine benzeyen eyeliner ve dipliner yapıları gereği birbirinden ayrılır. Eyeliner genellikle ince ve uzun bir fırçaya sahiptir ve boyaya batırılarak kullanılır. Fırçanın uzun olması nedeniyle aslında daha kolay kontrol edilir. İnce yapıdaki fırçalarla keskin ve ince çizgiler elde etmek kolaylaşır. Fakat kimileri için kolaylık olsun diye yapılmış bu ince ve uzun fırçalar sanıldığı kadar kolay değildir. Hareket etmeye müsait fırça eliniz titrediğinde çizginin bozulmasına ya da fırçadan çıkan tek bir kıl makyajın bozulmasına neden olabilir. Tüm bunlardan muzdarip olanlar için tasarlanmış dipliner kısa, kalın, sert bir keçe kalem formundadır. Eyeliner’da bahsettiğimiz kıvrılma ve hareket dipliner’larda olmadığı için kontrol tamamen sizin elinizde olur. Ayrıca bu iki ürünün uç kısımları da farklıdır. Eyeliner bir fırça olduğu için sivri bir uca sahip değildir. Dipliner’ın ise kalem gibi sivri bir ucu olması sayesinde rahatlıkla ince bir çizgi çekebilirsiniz.

Dipliner Çorlu, Çorlu Dipliner Hizmeti, Dipliner Yapan Yerler Çorlu, Kalıcı Kalıcı Dipliner Çorlu, Dipliner Modelleri Çorlu, Dipliner Fiyatları Çorlu, Güzellik Merkezi Çorlu Denilince Her Zaman Hizmetinizdeyiz.

Sizlerde Dipliner Hizmetinden Yararlanmak İstiyorsanız Doğru Adrestesiniz. Estekik Ve Güzel Olmanın Tek Adresi Binora Güzellik Merkezi