Telefon
Whatsapp
Güzellik Merkezi Çorlu

Binora Güzellik

Manikür Çorlu

Manikür

Estetik Ve Güzelliğin Tek Adres Binora Güzellik Merkezi

Manikür Çorlu

Manikür

Manikür yapımı için ilk olarak eller dezenfekte edilmelidir. Ev ortamında profesyonel bir tırnak bakımı yapabilmek için manikür ve pedikür aletleri edinmeniz gerekir. Yıkanan eller belirli bir süre ılık su içerisinde bekletilir. Böylece tırnakların ve ölü derilerin yumuşaması sağlanır. Yaklaşık 10 dakika ılık su içerisinde bekletilen eller bir havlunun üzerine çıkartılır. Fazla su, havlu yardımıyla alınarak maniküryapımına başlanır. Manikür malzemeleri içerisinde bulunan ince bir törpü yardımıyla tırnakların iç kısımları temizlenir. Tırnak kenarında bulunan ölü derilerin yumuşak hareketlerle ittirilmesi gerekir. İşlem sonrasında tırnak kenarlarından kalkan etler manikür makası ile derine inmeden kesilir. Tırnak kenarlarında bulunan ölü ve yapışık deriler temizlendikten sonra şekillendirme işlemi başlar. Bu aşamada tırnağı makas yardımıyla kesip törpü ile şekillendirebilirsiniz. Tırnak şekillendirme işlemi de bittikten sonra son olarak eller yıkanır ve bir krem yardımıyla nemlendirilir. Manikür uygulamasının sonunda elleri nemlendirmek son derece önemlidir. Böylece törpülenen tırnaklar beslenir ve güçlendirilir. Manikür işlemi bittikten sonra besleyici tırnak bakımı ürünlerini kullanabilirsiniz. Farklı içeriklerle zenginleştirilmiş ürünler tırnakları besler. Bu sayede de tırnaklar çok daha sağlıklı şekilde uzayabilir. Konu el bakımı olduğunda "Manikür ne işe yarar?" sorusu da sıkça gündem olur. Manikür, tırnak bakımının en önemli aşamalarından biridir. Söz konusu manikür yapımı, ellerde bulunan ölü deriyi arındırarak sağlıklı ve estetik bir tırnak görünümüne ulaştırır. Düzenli manikür sayesinde tırnak, sağlıklı derilerle çevrelenir. Böylece tırnakların sağlıklı ve güçlü biçimde uzaması sağlanır.

Manikür Çorlu, Çorlu Manikür Hizmeti, Manikür Yapan Yerler Çorlu, Erkek Manikür Çorlu, Kadın Manikür Çorlu, Manikür Fiyatları Çorlu, Manikür Nasıl Yapılır Çorlu Denilince Her Zaman Hizmetinizdeyiz.

Sizlerde Manikür Hizmetinden Yararlanmak İstiyorsanız Doğru Adrestesiniz. Estekik Ve Güzel Olmanın Tek Adresi Binora Güzellik Merkezi