Telefon
Whatsapp
Güzellik Merkezi Çorlu

Binora Güzellik

Lazer Epilasyon Çorlu

Lazer Epilasyon

Estetik Ve Güzelliğin Tek Adres Binora Güzellik Merkezi

Lazer Epilasyon Çorlu

Lazer Epilasyon

Işınların uyarılmasıyla elde edilen ışık demeti olan lazer, tıbbi ve estetik gibi pek çok alanda kullanılır. Kozmetik ve psikososyal bir sorun olan tüylenmenin giderilmesi için kullanılan lazer epilasyon yaklaşık 25 senedir uygulanan bir yöntemdir. Vücudun tüm bölgelerinde uygulanabilen lazer epilasyonda, ilk uygulamadan önce minimum 15 gün boyunca tüylere dokunulmamış olması gerekir. Böylece hem tüylerin miktarı ve sertliği rahatça gözlenebilir hem de lazerden alınacak verimliliğin artması hedeflenir. Planlama yapıldıktan sonra uygulama yapılacak bölge temizlenir. Kıl tipi ve yoğunluğu, cilt tipi ve rengi gibi parametreler uzmanlar tarafından incelendikten sonra uygun cihaz ile istenilen bölgeye seri atışlar yapılarak işlem başlar. İşlemin tamamlanması cilt ve tüy tipine, rengine, alanın genişliğine göre değişiklik gösterir. Belirli periyotlarla işlemin tekrarlanması gerekir. Lazer epilasyonun amacı kıl kökünün yok edilmesidir.

Lazer Epilasyon Çorlu, Çorlu Lazer Epilasyon, Lazer Epilasyon Fiyatları Çorlu, Buz Lazer Epilasyon Çorlu, Çorlu erkek lazer epilasyon, Çorlu kadın lazer epilasyon, Lazer Çorlu Denilince Her Zaman Hizmetinizdeyiz.

Lazer Epilasyon Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Güneş veya solaryum ile bronzlaşma lazerin etkinliğini azaltır.
  • Lazer epilasyona gelmeden önce krem ve yağ gibi ürünlerin kullanılmamış olması gerekir.
  • Lazer epilasyon uygulanmadan bir ay öncesine kadar başka bir epilasyon türü uygulanmamalı ve tüyler uzatılmalıdır.
  • Lazer epilasyona gelmeden bir gün önce jiletle kıllar kesilerek uygulamaya hazır hâle getirilmelidir.
  • Sizlerde Lazer Epilasyon Hizmetinden Yararlanmak İstiyorsanız Doğru Adrestesiniz. Estekik Ve Güzel Olmanın Tek Adresi Binora Güzellik Merkezi