Telefon
Whatsapp
Güzellik Merkezi Çorlu

Binora Güzellik

Protez Tırnak Çorlu

Protez Tırnak

Estetik Ve Güzelliğin Tek Adres Binora Güzellik Merkezi

Protez Tırnak Çorlu

Protez Tırnak

Tırnaklara güçlü ve estetik bir görünüm kazandıran protez tırnak, son yılların en popüler güzellik uygulamalarından biri. Protez tırnağın akrilik, dipping ve jel olmak üzere 3 farklı çeşidi bulunur. Çeşit fark etmeksizin protez tırnak uygulaması takma tırnaklardan çok daha kolay uygulanır. Aynı zamanda kendi tırnağınmış gibi doğal görünür. El bakımına istediği zamanı ayıramayan ve bakımlı kadınların çoğunlukla tercih ettiği, çabuk kırılmayan, dayanıklı manikür çözümlerinden olan protez uygulamalarının farklı çeşitleri mevcuttur.

Protez Tırnak Çorlu, Çorlu Protez Tırnak Hizmeti, Protez Tırnak Yapan Yerler Çorlu, Protez Tırnak Fiyatları Çorlu, Nail Art Protez Tırnak Çorlu, Tekirdağ Protez Tırnak Fiyatları Denilince Her Zaman Hizmetinizdeyiz.

Protez Tırnak Çeşitleri

Akrilik Tırnak

Protez tırnak uygulamalarından ilki akrilik tırnaktır. Özel bir toz ve özel bir sıvı kullanılarak uygulanan bu protez tırnak uygulaması bir diğer çeşit olan jel tırnak uygulamalarından farklıdır. Bu teknik daha çok kırılgan ve zayıf tırnaklara uygulanan ve çabuk kırılan tırnak yapısına sahip kişiler için ideal bir protez tırnak uygulamasıdır. Jel tırnak uygulamalarına göre doğal görünüm oranı daha az olsa da oldukça dayanıklıdır ve istediğiniz uzunlukta yapılabilir.

Jel Tırnak (Poly Gel)

Bu yöntem tırnağa özel bir jel uygulanarak yapılan daha kalıcı ve daha doğal bir duran bir yöntemdir. Jel protez tırnak tekniği tırnak yapısı daha sağlam kişilere uygulanır. Doğal görünümünün yanında temiz, kusursuz ve estetik bir görünüm sağlar.

Dipping Tırnak

Bu yöntem akrilik uygulamasına benzemektedir. Ancak akrilikten ayrılan yönü kokusuz ve mat olmasıdır. Dipping uygulamaları sonucunda tırnak görünümü mat olmaktadır.

Sizlerde Protez Tırnak Hizmetinden Yararlanmak İstiyorsanız Doğru Adrestesiniz. Estekik Ve Güzel Olmanın Tek Adresi Binora Güzellik Merkezi