Telefon
Whatsapp
Güzellik Merkezi Çorlu

Binora Güzellik

Kaş Silme Çorlu

Kaş Silme

Estetik Ve Güzelliğin Tek Adres Binora Güzellik Merkezi

Kaş Silme Çorlu

Kaş Silme

Kaş silme işlemi ilgili bölgeye özel bir solüsyon verilerek pigmentlerin kusturulmasıyla yapılır. Bu solüsyonlar tamamen doğal malzemelerden üretilir ve içeriklerinde hiçbir asit yer almaz. Kaş kontürü yapılan alet kullanılarak solüsyon kaşa uygulanır. Kaş silme işleminin gerçekleşmesi için solüsyonun pigmentlere kadar ulaşması gerekir. Daha önce yapılan işlemde pigmentin hangi derinliğe indiği tam olarak kestirilemediği durumlarda, solüsyonu daha derinlere ulaştırmaya çalışmak deriye zarar verir. Bu sebeple çözüm olarak işlem seanslara bölünür ve 2 ya da 3 seans sonrası acele etmeden, deriyi zedelemeden uygulanır. Böylece işlemin başarısız olma riski ortadan kaldırılır. Solüsyon pigmentlere etki etmeye başladıktan sonra kabuk oluşur ve kalıcı makyaj da böylece silinmiş olur.

Kaş Silme Çorlu, Çorlu Kaş Silme Hizmeti, Kaş Silme Yapan Yerler Çorlu, Lazerle Kaş Silme Çorlu, Güzellik Merkezi Çorlu, Kaş Silme Fiyatları Çorlu, Kaş Çorlu Denilince Her Zaman Hizmetinizdeyiz.

Sizlerde Kaş Silme Hizmetinden Yararlanmak İstiyorsanız Doğru Adrestesiniz. Estekik Ve Güzel Olmanın Tek Adresi Binora Güzellik Merkezi