Telefon
Whatsapp
Güzellik Merkezi Çorlu

Binora Güzellik

Pedikür Çorlu

Pedikür

Estetik Ve Güzelliğin Tek Adres Binora Güzellik Merkezi

Pedikür Çorlu

Pedikür

Ayak bakımı da en az el bakımı kadar önemlidir.Ayaklarımız tüm yorgunluğu taşıyan, aynı zamanda kapalı ayakkabılardan dolayı en çok yıpranan organlardan biridir.Özellikle şeytan tırnakları ve tırnak batmasından kurtulmak için 4 ile 5 haftada bir pedikür uygulaması yaptırılmalıdır. Pedikür işlemide manikür işlemi gibi ayak tırnaklarının temizlenmesi ve bakımı işlemidir.Uygulama ile ayak tırnakları kesilir(kısaltılır),temizlenir,ölü derilerden arındırılır ve törpülenerek istenilen şekle getirilir.Pedikür yaptırırken hijyenik bir ortamda yaptırdığınıza ve malzemelerin uygulamadan önce temizlenmiş olmasına dikkat etmelisiniz..Pedikür uygulamasını sadece estetik amacı ile değil temizlik amacı ile de yaptırabilirsiniz.Özellikle ayak tırnaklarında sıkça rastlanan tırnak batmalarında düzenli pedikürün uygulanması kesin çözümdür. Pedikür işlemine ayaklar ayaklık yada ılık suda bekletilerek başlanır.Tırnak etleriniz ve ölü derileriniz yumuşatılarak temizlenmesi daha kolay olur.Bu işlemin ardından,tırnaklar istenilen uzunlukta kesilerek,törpü ile tırnkaları son şekline getirebilirsiniz.

Pedikür Çorlu, Çorlu Pedikür Hizmeti, Pedikür Yapan Yerler Çorlu, Kadın Pedikür Çorlu, Erkek Pedikür Çorlu, Pedikür Fiyatları Çorlu, Pedikür Nasıl Yapılır Çorlu Denilince Her Zaman Hizmetinizdeyiz.

Sizlerde Pedikür Hizmetinden Yararlanmak İstiyorsanız Doğru Adrestesiniz. Estekik Ve Güzel Olmanın Tek Adresi Binora Güzellik Merkezi