Telefon
Whatsapp
Güzellik Merkezi Çorlu

Binora Güzellik

Microblading Çorlu

Microblading

Estetik Ve Güzelliğin Tek Adres Binora Güzellik Merkezi

Microblading Çorlu

Microblading

Teknik olarak epidermal pigmentasyon olarak adlandırılan Microblading, kaş güzelliğindeki en sıcak trendlerden biridir. Kaşların daha dolgun ve güzel olmasını sağlayan bu uygulamada mikro bıçaklar ile doğal bir görüntü oluşturulur. Amaç altın orana göre kişinin yüzüne en uygun kaşı uygulamaktır. Manuel bir kalemle cilde çok az miktarda pigment yerleştirilir. Cihaz pigmentlerinden biraz daha yoğun kıvama sahip pigmentler kullanılır. Su bazlı ve ağır metal oranı çok düşüktür. Üçüncü ve dördüncü katmanlara kadar cildin epidermis tabakasına gönderilebilir. İlk olarak Çin’de ortaya çıktığı düşünülen bu kıl tekniği uygulaması, son birkaç yılda batıda popüler durumdadır.

Microblading Çorlu, Çorlu Microblading Hizmeti, Microblading Yapan Yerler Çorlu, Kalıcı Microblading Çorlu, Kalıcı Kaş Çorlu, Microblading Fiyatları Çorlu Denilince Her Zaman Hizmetinizdeyiz.

Microblading Faydaları

  • kaşlara daha dolgun bir görünüm kazandırır.
  • Kalıcı makyaj parlak ve yüzeysel görünen normal makyaja oranla daha doğal görünür.
  • Zaman ve para tasarrufu sağlar.
  • Kaş, göz çizgisi veya dudaklarda doğal cilt renginizle uyumlu etkiler yaratılabileceği gibi bazı ufak kusurlar kapatılabilir veya şekil bozuklukları giderilebilir.
  • Daha düzgün, bakımlı ve genç bir görünüm kazanılır.
  • Özellikle aşırı hassas cilt tiplerinde ve makyaj malzemelerine karşı hassasiyet gösterebilen cilt tiplerinde kalıcı makyaj tercih edilebilir.
  • Sizlerde Microblading Hizmetinden Yararlanmak İstiyorsanız Doğru Adrestesiniz. Estekik Ve Güzel Olmanın Tek Adresi Binora Güzellik Merkezi