Telefon
Whatsapp
Güzellik Merkezi Çorlu

Binora Güzellik

Karbon Peeling Çorlu

Karbon Peeling

Estetik Ve Güzelliğin Tek Adres Binora Güzellik Merkezi

Karbon Peeling Çorlu

Karbon Peeling

Karbon Peeling işlemi, cildin en dış tabakasının çeşitli solüsyonlar yardımıyla soyulmasıdır. Cilde uygulanacak solüsyon ya da maske cildin üst tabakasının soyulmasını sağlar. Böylece cilt daha pürüzsüz hale gelir. Peeling işlemi; ciltteki hafif kırışıklıklar, sivilce izleri, renk değişiklikleri gibi sorunların çözümünde kullanılabilecek bir yöntemdir. Akne; ölü deri hücreleri, yağ ve bakterinin ciltteki porların içinde birikmesiyle oluşan bir problemdir. Akne oluşumunda yer alan bakteri; kızarıklık, şişme ve beyazlama gibi sivilce etkilerini ortaya çıkarabilir. Karbon peeling, derinlemesine temizleme ve porlarda bakteri gelişimini önleme gibi özellikleri sayesinde akne oluşumunu azaltır, cildin daha sağlıklı görünmesini sağlar.

Karbon Peeling Çorlu, Çorlu Karbon Peeling Hizmeti, Karbon Peeling Yapan Yerler Çorlu, Kalıcı Karbon Peeling Çorlu, Medikal Estetik Çorlu, Karbon Peeling Fiyatları Çorlu Denilince Her Zaman Hizmetinizdeyiz.

Karbon Peeling Faydaları

  • Yüze uygulanan aktif karbon maske ile ciltte bulunan kir, toz, yağ temizlenir. Etkili bir biçimde temizlenen cilt daha parlak görünür.
  • Aktif karbonun özel boşluklu yapısı sayesinde, maske ciltteki porlara kolayca nüfuz eder.
  • Yüzdeki porların genişlemesini önler.
  • Karbon peeling uygulamasında kullanılan aktif karbonun pürüzlü kaba yapısı, cildin en üst tabakasındaki ölü hücrelerden kurtulmayı sağlar.
  • Peeling işleminde karbon maskelerinin kullanılması, ciltteki yağ dengesinin korunmasını sağlar.
  • Sizlerde Karbon Peeling Hizmetinden Yararlanmak İstiyorsanız Doğru Adrestesiniz. Estekik Ve Güzel Olmanın Tek Adresi Binora Güzellik Merkezi